Děkuji, že jste navštívili mé stránky, na kterých si Vám dovoluji představit část mé profesní i volné tvorby.

Mezi fotografické služby, které Vám mohu nabídnout patří zejména svatební fotografie, rodinné foto, fotografování škol, dětí, módy, architektury, kulturních a společenských akcí.

Nezbytnost dobré svatební fotografie…

Foto Kočíř

Sňatek je v lidském životě výjimečná událost. Je to start do nového životního období, začátek, který si rozhodně zaslouží být zdokumentován.

Partnerské dvojice se často ve svých vzpomínkách vrací k samým začátkům svého vztahu a ty pomáhají oživit právě fotografie. Je velice rozmanité, jaké ve Vás dokáží vyvolat pocity.

Spolu se vzpomínkou na den, kdy jste si před příbuznými a známými slíbili vzájemnou lásku, svatební fotografie Vás budou provázet po celý život. Ty malé detaily které mohou vadnout v průběhu času, budou navždy zachycené, a budete nad nimi vzpomínat s Vašimi nejbližšími a přáteli, ale i s dětmi a budoucími generacemi.

 

Dostat nabídku k fotografování svatby je projevem velké důvěry zachytit jedinečné okamžiky tohoto významného dne.
Dle Vašeho osobního přání vyfotografuji a zhotovím fotografie z průběhu celé svatby nebo jen Vámi vybrané části - přípravy nevěsty a ženicha, příjezd hostů, svatební obřad (na radnici, v kostele, na zámku, v parku, aj.), svatební hostinu až po volnou zábavu.

 

Každý svatební fotograf má svůj vlastní styl fotografování. Já se snažím fotografovat svatby a vytvářet svatební fotografie moderním tvůrčím způsobem tak, aby byla co nejvěrněji zachycena atmosféra této mimořádné události jakou každá svatba bezpochyby je.